امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34661
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 74
حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری نشست عصر امروز کمیسیون امنیت ملی ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری نشست عصر امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس با عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر پیشنهادی کشور خبر داد.

وی تصریح کرد: در این جلسه مباحث خوبی مطرح شد و آقای رحمانی‌فضلی توضیحاتی در خصوص برنامه‌های پیشنهادی خود به نمایندگان ملت ارائه داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان اعلام کرد که «نظر اعضای کمیسیون نسبت به وزیر پیشنهادی کشور مثبت است».

به‌گزارش فارس، سیدحسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز درباره این جلسه به خبرنگاران گفت: در این جلسه رحمانی‌فضلی نقطه‌نظرات خود را مطرح کرده و به سؤالات نمایندگان پاسخ داد.

در این نشست، نقوی حسینی، سبحانی‌نیا، نوذر شفیعی، حسن کامران، اسماعیل کوثری، محمد اسماعیلی، عوض حیدرپور، ‌سیدباقر حسینی‌، ابراهیم آقامحمدی‌، احمد شوهانی‌، هادی شوشتری،‌ فتح‌الله حسینی و مهدی‌کوچک‌زاده به طرح دیدگاه‌های خود پرداختند.

نمایندگان مذکور، سؤالات و نقطه ‌نظرات خود را از رحمانی‌فضلی درباره مسائلی چون نحوه تقسیمات کشوری،‌ انتصاب استانداران و فرمانداران،‌ امنیت استان‌های مرزی، ضرورت و توجه به عمران روستاها،‌ رسیدگی به مناطق محروم، رسیدگی به مسائل شهرداری‌ها،‌ توجه به حوزه انتظامی استان‌ها و شهرستان‌ها و ضرورت تعامل با نمایندگان مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در این جلسه رحمانی‌فضلی با تأکید بر در پیش‌گرفتن اعتدال با رویکرد توسعه محور،‌ بر بهره‌گیری از مدیران با تجربه و مفید،‌ مدیریت سیاسی با قدرت تعامل در جهت ایجاد نشاط سیاسی، ‌تقویت بخش خصوصی در حوزه‌های عمرانی،‌ توجه به حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی و شرایط اقلیت‌ها، تقویت مدیریت بحران و حرکت با برنامه و مدون به سوی توسعه تأکید کرد.

نقوی حسینی در پایان خاطر نشان کرد: در مجموع نظر اعضای کمیسیون کاملاً مساعد و مثبت برای تصدی وزارت کشور توسط آقای رحمانی‌فضلی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها