امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34667
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 114
رحیم زارع نماینده مردم آباده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس ...

رحیم زارع نماینده مردم آباده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزرای پیشنهادی اطلاعات، امور خارجه و ورزش و جوانان میهمان جلسه امروز این کمیسیون بودند.
وی افزود: در این جلسه، وزرای پیشنهادی ضمن ارائه برنامه‌های خود به سؤالات نمایندگان درباره برنامه‌های‌شان پاسخ دادند.
زارع با بیان اینکه برنامه‌های حوزه ورزش وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در برنامه‌های او در حوزه امور جوانان غلبه داشت، افزود: وزیر پیشنهادی برای وزارت ورزش و جوانان به ارائه برنامه‌های خود درباره تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و نیز ورزش قهرمانی پرداخت.
وی اضافه کرد: آقای سلطانی‌فر در این نشست به ورزش روستایی نیز اشاراتی داشت که نمایندگان خواستار رسیدگی بیشتر به این حوزه از سوی وزارتخانه مذکور در صورت تصدی وی شدند.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: وزیر پیشنهادی اطلاعات نیز در جلسه امروز عنوان کرد که عمل در چارچوب منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب است.
زارع افزود: آقای علوی گفت که برنامه‌های او در راستای حفظ اقتدار اطلاعاتی کنونی جمهوری اسلامی ایران در سال‌های آتی است.
وی تصریح کرد: وزیر پیشنهادی امور خارجه هم در ارائه برنامه‌های خود ضمن تاکید بر حرکت در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب، گفت که برنامه ما تعامل با کشورهای مختلف در حوزه اقتصادی و سایر حوزه‌ها با حفظ اقتدار نظام و کشور است.
زارع در پایان خاطر نشان کرد: آقای ظریف در این نشست اعلام کرد که اینگونه نیست در راستای تعاملات جمهوری اسلامی با دنیا، اقتدار نظام نادیده گرفته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها