امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34675
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 73
امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گزارشی از جلسه عصر امروز این کمیسیون با وزرای ...

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گزارشی از جلسه عصر امروز این کمیسیون با وزرای پیشنهادی کشاورزی، بهداشت، نفت، دادگستری، ورزش و جوانان و کار و رفاه اجتماعی پرداخت.

وی افزود: وزیر پیشنهادی بهداشت در این جلسه در تشریح برنامه‌های خود، توجه به توسعه بهداشت و درمان و خدمات درمانی در کل کشور را به‌صورت عادلانه مورد تأکید قرار داد.

خجسته ادامه داد: بیژن زنگنه وزیر پیشنهادی نفت نیز در این جلسه در پاسخ به ابهاماتی که درباره قراردادهای منعقده در دوران وزارت وی بود، توضیحات مبسوطی ارائه داد که برخی اعضای کمیسیون از توضیحات وی قانع شدند.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: زنگنه در این توضیحات گفت که این قراردادها به نفع کشور، در جهت بالا بردن توان عملیاتی حوزه انرژی در کشور و بهره‌مندی از فرصت‌های اشتغال‌زایی بوده است.

خجسته تصریح کرد: حجت‌الاسلام پورمحمدی وزیر پیشنهادی دادگستری نیز در این جلسه بر افزایش تعاملات قوا در حوزه قضایی تأکید کرد.

وی یادآور شد: وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در این جلسه توجه به زیرساخت‌های کشاورزی در کشور را از اولویت‌های کاری خود دانست و گفت که در این باره برنامه‌ریزی ویژه‌ای خواهد داشت.

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان هم در این نشست از برنامه‌های خود برای توسعه بخش جوانان این وزارتخانه خبر داد و گفت که تدابیر ویژه‌ای در نظر گرفته که به توسعه رفاهی و امور جوانان و هماهنگی فعالیت آنها منجر خواهد شد.
خجسته در پایان تصریح کرد: علی ربیعی وزیر پیشنهادی کار و رفاه اجتماعی هم در پاسخ به سؤالاتی قول داد نسبت به قانون‌مند و نظام‌مند شدن سازمان هدفمندی یارانه‌ها و همچنین سازماندهی فعالیت‌های «شستا» اقدام کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار