امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34687
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۱
تعداد بازدید: 180
مهرداد لاهوتی در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور 5 تن از وزرای پیشنهادی کابینه ...

مهرداد لاهوتی در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور 5 تن از وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم در جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: وزرای پیشنهادی نفت، کشاورزی، اقتصاد، صنعت و بهداشت در این جلسه ضمن ارائه برنامه‌های خود، به سؤالات نمایندگان نیز پاسخ گفتند.
وی افزود: در این جلسه وزیر پیشنهادی نفت در ارائه برنامه‌های خود به حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در صنعت نفت مطالبی را مطرح کرد و بر افزایش ظرفیت تولید در این حوزه تاکید داشت.
لاهوتی اضافه کرد: وزیر پیشنهادی بهداشت نیز در این نشست از برنامه خود برای رسیدن به اهداف برنامه پنجم خبر داد و اعلام کرد پرداخت 70 درصد هزینه درمان توسط دولت را دنبال می‌کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: وزیر صنعت معدن و تجارت نیز در این جلسه موضوع پرداخت یارانه در بخش تولید و صنعت را مطرح کرد و گفت که با توجه به محدودیت‌های موجود در سال جاری، امکان پرداخت یارانه صنعت‌گران وجود ندارد.
وی افزود: آقای نعمت زاده در عین حال اعلام کرد که از سال آینده تلاش می‌شود تا عقب‌ماندگی در بحث تزریق یارانه کارخانجات جبران شود.
لاهوتی ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی نیز به بحث خودکفایی‌ها در بخش‌های مختلف پرداخت و عنوان کرد ‌رویکردم حرکت در جهت کاهش واردات محصولات کشاورزی و خودکفایی در بخش‌های مختلف است و در این راستا نگاهی نیز به صادارت محصولات کشاورزی خواهیم داشت.
نماینده لنگرود در مجلس گفت: وزیر اقتصاد نیز در این جلسه به موضوع اصلاح ساختار اقتصادی فعلی کشور پرداخت و تصریح کرد در شرایط فعلی امکان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها وجود ندارد.
لاهوتی تصریح کرد: آقای طیب‌نیا در خصوص پرداخت یارانه به دهک‌های مختلف نیز اعلام کرد که باید کار به گونه‌ای پیش رود که این یارانه به دهک‌های پایین همچنان پرداخت شده و یارانه دهک‌های بالای جامعه به تدریج حذف شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها