امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34698
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۱
تعداد بازدید: 64
شهروز افخمی درباره جلسه عصر امروز فراکسیون اصولگرایان مجلس به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اصولگرایان در این ...

شهروز افخمی درباره جلسه عصر امروز فراکسیون اصولگرایان مجلس به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اصولگرایان در این جلسه تأکید کردند در بحث رأی اعتماد به وزرا، بر اساس معیارهایی که در بیانیه اول خود اعلام کردند، عمل می‌کنند.
وی افزود: فراکسیون اصولگرایان مجلس ضمن تعامل و حمایت از دولت در مسائلی همچون فتنه حساس است و وزرایی که در فتنه 88 مشارکت داشته یا سکوت کرده‌اند، تأیید نخواهد کرد و در این مورد مصادیق هم وجود دارد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تأکید کرد:‌ جمعی از اعضای فراکسیون رهروان ولایت نیز با ما در مورد حضور و مشارکت برخی وزرای پیشنهادی در فتنه سال 88 هم‌عقیده‌اند.
افخمی در پاسخ به این پرسش که چرا وزرای پیشنهادی را به جلسه فراکسیون اصولگرایان مجلس دعوت نمی‌کنید؟، گفت:‌ قرار بود چند تن از وزرای پیشنهادی به جلسه دعوت شوند اما اعضای فراکسیون از هیئت رئیسه خواستند این امر صورت نگیرد.
وی درباره علت این موضوع توضیح داد: با توجه به حضور وزرای پیشنهادی در جلسات کمیسیون‌های تخصصی و طرح سؤال‌های موردنظر فراکسیون از آنان، وقت فراکسیون صرف تکرار مواضع وزرای پیشنهادی می شد و از دست می رفت.
افخمی گفت: ولایت‌مداری، التزام عملی، توانایی و موضع شفاف در خصوص فتنه 88، چهار معیار ما برای رأی یا عدم رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی خواهد بود.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در پایان گفت: در جلسه امروز فراکسیون به نتیجه قطعی نرسیدیم و لذا ادامه جلسه عصر فردا برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها