امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34703
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 115
سیدرمضان شجایی‌کیاسری نماینده ساری در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز بررسی وزرای پیشنهادی ...

سیدرمضان شجایی‌کیاسری نماینده ساری در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز بررسی وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم اظهار داشت: مجلس به وزرایی رای می‌دهد که شبهه‌ای نسبت به مرزبندی آنها با فتنه 88 و شعار دروغین تقلب وجود ندارد.

وی افزود: دو سه وزیری که مضنون در نداشتن مرز مشخص با فتنه‌گران و طراحان شعار تقلب هستند باید تکلیف خود را روشن کنند و مشخص شود که نظر آنها در این زمینه چیست.

شجاعی‌کیاسری ادامه داد: این افراد یا باید فتنه و تقلب را رد کنند و در این زمینه شفاف‌سازی داشته باشند یا باید به‌صورت کاملاً روشن نظرشان را در این زمینه بیان کنند والا مجلس به آنها رأی اعتماد نخواهد داد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تأکید کرد: مجلس به کلیت برنامه‌های آقای روحانی اعتقاد دارد و به آن رأی خواهد داد و نباید موضوع فتنه و تقلب دستاویزی شود تا کل کابینه زیر سؤال برود.

شجایی‌کیاسری در عین حال افزود: ما انتظار داریم دو سه وزیر پیشنهادی که نسبت به نظرات آنها شبهاتی وجود دارد، نظرات خود را به‌طور شفاف بیان کنند.

وی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر اینکه رحمانی‌فضلی سهمیه علی لاریجانی رئیس مجلس در کابینه روحانی است، گفت:‌ این اظهارات درست نیست؛ چرا که آقای رحمانی‌فضلی از سوی خود آقای روحانی انتخاب شده است.

نماینده ساری در مجلس گفت: اینکه آقای رحمانی‌فضلی زمانی در صداوسیما مشغول خدمت و آقای لاریجانی رئیس آن مجموعه بود، دلیل نمی‌شود که در حال حاضر وی را سهمیه لاریجانی در کابینه بدانیم.

شجاعی‌کیاسری البته این نکته را هم متذکر شد که در کابینه احمدی‌نژاد هم وزرایی بودند که در زمان ریاست لاریجانی در صداوسیما، در این رسانه مشغول خدمت بودند اما چنین مسائلی در آن زمان مطرح نبود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها