امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34709
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۰
تعداد بازدید: 78
حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: بررسی وضعیت وزرای پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی به طور رسمی و ...

حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: بررسی وضعیت وزرای پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی به طور رسمی و در صحن علنی از امروز آغاز می‌شود و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: وزرای پیشنهادی با حضور در مجلس به ارائه برنامه‌های خود می‌پردازند و نمایندگان موافق و مخالف نیز نظرات خود را بیان می‌کنند و با سخنان رئیس جمهور و جمع‌بندی نمایندگان در روز پایانی شاهد رای‌گیری برای رای اعتماد به وزرای پیشنهادی هستیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت زنگنه در وزارت نفت و نحوه رای اعتماد به این وزیر پیشنهادی خاطرنشان کرد: رای‌آوری زنگنه بستگی به نحوه دفاع خودش و جناب روحانی از ایشان دارد و اگر دفاع خوب و مستدلی صورت گیرد احتمال رای‌آوری خواهد داشت.

موسوی‌نژاد تصریح کرد: قرار بود روز یکشنبه(دیروز) در کمیسیون انرژی با زنگنه نشست داشته باشیم که این نشست امروز برگزار می‌شود و سئوالات مهم و ابهامات موجود در این نشست بررسی خواهد شد.

وی اضافه کرد: زنگنه دارای سابقه زیادی در صنعت نفت است و لابی‌های سنگینی در مجلس برای کسب رای اعتماد انجام داده‌اند و به نظر می‌رسد دفاع موافقان و مخالفان زنگنه در صحن علنی در رای اعتماد وی تعیین‌کننده است.

موسوی‌نژاد یادآور شد: وزیر علوم و آموزش و پرورش نیز از شانس ضعیفی برای رای‌آوری برخوردار هستند که البته اکنون نمی‌توان قضاوت کرد و مطالبات مطرح شده در صحن علنی در رای نمایندگان تاثیرگذار خواهد بود.

این نماینده مجلس گفت: نمایندگان با دقت و حساسیت برنامه‌های تمام وزرا را بررسی می‌کنند و امیدوار هستیم هر چیزی که به صلاح نظام اسلامی است رقم بخورد.

انتهای پیام/2452/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار