امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34744
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی برای بررسی رای اعتماد به کابینه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی برای بررسی رای اعتماد به کابینه یازدهم دقایقی پیش آغاز شد.

در ابتدای این جلسه ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس طی سخنانی با بیان اینکه جلسه رأی اعتماد به کابینه به لطف خدا آغاز شده است اظهار داشت: برای کلیات رأی اعتماد به وزرا 5 نفر به عنوان موافق و 5 نفر به عنوان موافق اظهار نظر می‌کنند. که البته این افراد سخنان خود را پس از اظهارات آقای روحانی بیان خواهم کرد.

وی اضافه کرد: براساس قرعه‌کشی انجام شده با حضور محمدرضا تابش، حمید رسایی، احمد توکلی، احمدرضا دستغیب و آقای آقامحمدی مخالفان و موافقان کلیات از میان ثبت‌نام کنندگان مشخص شدند.

به گفته صادقی؛ محمد دهقان نماینده طرقبه، عطاالله حکیمی، علی‌محمد بزرگواری، حمید رسایی  و جواد کریمی قدوسی از میان 18 نفر ثبت‌نام کننده برای مخالفت با کلیات کابینه انتخاب شدند.

عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین گفت: از میان 148 نفر از ثبت‌نام کنندگان برای موافقت با کلیات کابینه احمد شوهانی، جعفری خلخال، غلامعلی جعفر‌زاده ایمن‌آبادی، حمیدرضا فولاد‌گر و عباسعلی منصوری آرانی سخنان خود را بیان می‌کنند.

براساس این گزارش؛ پس از اعلام اسامی موافقان و مخالفان حمیدرضا فولادگر اعلام کرد که وقت خود را در موافقت با کلیات کابینه به احمد توکلی خواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها