امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34746
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل، روزنامه اسرائیلی «معاریو» که مدت‌هاست با مشکلات شدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل، روزنامه اسرائیلی «معاریو» که مدت‌هاست با مشکلات شدید مالی روبرو شده، تمام کارکنان چاپخانه خود را اخراج می‌کند. این اقدام با هدف جلوگیری از تداوم مشکلات مالی و تعطیلی کل روزنامه انجام می‌گیرد.

بنا بر موافقتنامه‌ای که به امضای مدیران این روزنامه رسیده، قرار است در مرحله اول 50 نفر از کارکنان چاپخانه روزنامه اخراج شوند. در آینده نیز بین 20 تا 30 نفر از روزنامه‌نگاران «معاریو» از این مجموعه خارج خواهند شد.

دفتر روزنامه «معاریو» هم قرار است به زودی از تل‌آویو به بیت‌المقدس منتقل شود.

معاریو در یک سال گذشته در چند مرحله شاهد تعدیل نیرو بوده است. در این مدت 2 هزار کارمند روزنامه اخراج شده و دستمزدها نیز به شدت کاهش یافته است. به همین جهت کارکنان این روزنامه بارها در اعتراض به این روند دست به اعتصاب زده‌اند.

این روزنامه که یکی از چهار روزنامه پرفروش عبری‌زبان به شمار می‌آید، یک روز نیز در اعتراض به عدم حمایت کابینه اسرائیل از مطبوعات با صفحه اول سفید منتشر شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار