امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34748
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی برای بررسی رای اعتماد به کابینه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی برای بررسی رای اعتماد به کابینه یازدهم دقایقی پیش آغاز شد.

در ابتدای این جلسه ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس طی سخنانی با بیان اینکه جلسه رأی اعتماد به کابینه به لطف خدا آغاز شده است، اظهار داشت: برای کلیت رأی اعتماد به وزرا پنج نفر به عنوان موافق و پنج نماینده هم به عنوان مخالف اظهار نظر می‌کنند. البته این افراد سخنان خود را پس از اظهارات آقای روحانی رئیس جمهور بیان خواهند کرد.

وی اضافه کرد: براساس قرعه‌کشی انجام شده با حضور محمدرضا تابش، حمید رسایی، احمد توکلی، احمدرضا دستغیب و  آقامحمدی، نمایندگان مخالف و موافق کلیت کابینه از میان ثبت‌نام کنندگان مشخص شدند.

به گفته صادقی؛ محمد دهقان، عطاالله حکیمی، علی‌محمد بزرگواری، حمید رسایی  و جواد کریمی قدوسی از میان 18 نفر ثبت‌نام کننده برای مخالفت با کلیت کابینه انتخاب شدند.

عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین گفت: از میان 148 نفر از ثبت‌نام کنندگان برای موافقت با کلیت کابینه احمد شوهانی، جعفری، غلامعلی جعفر‌زاده ایمن‌آبادی، حمیدرضا فولاد‌گر و عباسعلی منصوری آرانی سخنان خود را بیان می‌کنند.

براساس این گزارش؛ پس از اعلام اسامی موافقان و مخالفان حمیدرضا فولادگر اعلام کرد که وقت خود را در موافقت با کلیت کابینه به احمد توکلی خواهد داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها