امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34776
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، محمدحسن ابوحمزه، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس،  15 مرداد و در روزهای پایانی ماه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، محمدحسن ابوحمزه، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس،  15 مرداد و در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان به دلیل عارضه قلبی در بخش ccu بیمارستان فیروزآبادی بستری شد، که بعد از گذشت 6 روز از بیمارستان مرخص شد.

محمدحسن ابوحمزه درباره وضعیت و شرایط جسمی خود، بیان می‌کند: به دلیل سکته خفیف قلبی در بخش ccu بیمارستان فیروزآبادی بستری شده بودم.

وی با بیان اینکه به زودی برای انجام برخی از آزمایشات قلبی باید به بیمارستان دیگری مراجعه کنم، می‌گوید: پنجشنبه 24 مرداد سال جاری برای انجام مراحل آنژیوگرافی باید مجدداً به بیمارستان مراجعه کنم، اما اکنون حال عمومی‌ام بهتر است.

بر اساس این گزارش، محمدحسن ابوحمزه، داستان‌نویس پرکار تهرانی دارای داستان‌های کوتاه بسیاری است که از جمله آنها می‌توان به «تک برگ پیچک»، «خشمگین»، «هارمونی ریل راه آهن»، «صید ماهی صبور»، «سایبانی از نخل»، «سکه‌ها»، «از ما اصرار از پیرمرد تدارکات انکار»، «این که آمد آن که باید بیاید نیست»، «پایان لبخند خاکی»، «آخرین پیام»، «آخرین پلاک‌ شناسایی‌مان را در مشت می‌فشردیم»، «آچمز» و «جون بکنید بیایید بالا» اشاره کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها