امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34836
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اهل فن که به استقبال این دور تازه نمایش فیلم‌ها رفته‌اند می‌گویند جشن سینمایی و بزرگ هند آغاز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اهل فن که به استقبال این دور تازه نمایش فیلم‌ها رفته‌اند می‌گویند جشن سینمایی و بزرگ هند آغاز شده است.

این جشن بزرگ سینمایی با اکران عمومی «قطار اکسپرس چنای» با بازی شاهرخ خان ( که 5‌شنبه گذشته به نمایش عمومی درآمد) شروع شده است.

تحلیل‌گران اقتصادی سینمای هند برای این فیلم پیش‌بینی فروش بسیار بالایی می‌کنند و می‌گویند احتمال دارد با فروشی 200 کروری تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای هند شود.

به دنبال نمایش عمومی« قطار اکسپرس چنای»، سینماهای هند هر هفته یک فیلم مهم و جنجالی را اکران عمومی می‌کنند و جدول گیشه نمایش با این فیلم‌ها، رونق تازه‌ای پیدا می‌کنند.
اهل فن و منتقدان سینمایی می‌گویند «دوباره روزی روزگاری در بمبئنی»، «کافه مدرس» و «ساتیاگراها» فیلم‌های پرسروصدای تازه‌ای هستند که با حضور بازیگران سرشناس پس از فیلم جدید شاهرخ‌خان به نمایش عمومی در می‌آیند.

بر همین اساس است که تحلیل‌گران اقتصادی سینمای هند می‌گویند باید منتظر رکورد‌شکنی‌های تازه فیلم‌ها در جدول گیشه نمایش سینماها بود.

به نوشته سایت اینترنتی ایندیا‌اف ام، نقش اصلی« دوباره روزی روزگاری در بمبئی» را اکشی کومار بازی می‌کند. او سال قبل 5 فیلم سینمایی روی پرده سینماها داشت که 4 تای آنها با فروش بالایی در جدول گیشه نمایش روبرو شدند.

فیلم جدید او قسمت دوم یک درام اجتماعی مستقل است که قسمت اول آن با بازی عمران هاشمی در سال 2010 یکی از فیلم‌های پرفروش سال شد.

آکشی کومار که پس از بازی در یک سری محصولات پرفروش اکشن و کمدی حالا جذب بازی در محصولات مستقل و غیرمتعارف شده، بهار امسال هم «پرونده ویژه 26»را در اکران عمومی داشت. این درام اجتماعی مستقل فروش خوبی در سینماهای هند کرد.
«کافه مدرس» با بازی جان آبراهام هم حال و هوایی اجتماعی و مستقل دارد و شباهت زیادی به محصولات پرزرق و برق بالیوودی ندارد.

آبراهام هم اواخر فصل بهار امسال درام اجتماعی «شلیک در وادالا» را در کنار آنیل کاپور روی پرده سینماها داشت، این فیلم که براساس یک ماجرای واقعی ساخته شده، تبدیل به یک فیلم پرفروش شد.
در «ساتیاگراها» بازیگرانی مثل آمیتاب باچان، کارینا کاپور و آجی دیوگان بازی دارند. این درام مستقل و دلهره‌آور سیاسی را پراکاش جها کارگردانی کرده است که شهرت زیادی برای کارهای سیاسی خود دارد.

اهل فن می‌گویند نوع اکران عمومی محصولات جدید سینمایی در هند در هفته‌ها و ماه‌های پیش رو ( و به ویژه تا ماه دسامبر) به گونه‌ای است که فرصت تنفس به تماشاگران و تولید‌کنندگان فیلم‌های سینمایی نمی‌دهد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها