امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3484
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۲
تعداد بازدید: 150
سید‌کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ائتلاف 3 + 2 در ...

سید‌کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ائتلاف 3 + 2 در حال حاضر مشغول انجام کارهای انتخاباتی خود است اظهار داشت: از نظر جبهه پیروان این 5 نفر باید با تدابیر روحانیت مبارز با سایر اصولگرایان به وحدت برسند.
 
وی با تاکید بر اینکه طبق نظر‌سنجی‌ها یک نفر از ائتلاف 5گانه با تدبیر جامعتین انتخاب می‌شود‌، از رایزنی‌های جبهه پیروان با جامعتین خبر داد و گفت: فعلا هر سه نامزد جبهه فعالیت‌های خود را دنبال می‌کنند.
 
سجادی افزود: آنطور که اعلام شده در این ساز و کار وحدت باید یک نفر از ائتلاف 5گانه و یک نفر نیز از ائتلاف سه‌گانه (پیشرفت) باشد اما ما تاکنون نظر ائتلاف سه‌گانه (پیشرفت) را نداشتیم هرچند آنها نیز اعلام کرده‌اند که نظر جامعتین را قبول دارند و این یک گام مثبت است.
 
سخنگوی جبهه پیروان در خصوص انتخابات شوراها نیز تصریح کرد: ما اسامی تنظیم‌شده خود را به شورای مرکزی جبهه فرستاده‌ایم و منتظر نظر نهایی آنها هستیم.
 
وی از تداوم جلسات کمیته شوراها به ریاست بادامچیان با سایر مجموعه‌های اصولگرا خبر داد و گفت: ما در تلاش هستیم تا در رایزنی با سایر اصولگرایان از جمله ایثارگران، پایداری و چمران به فهرست واحدی برسیم و در واقع می‌خواهیم که لیست‌ها را با یکدیگر ادغام کنیم.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها