امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34845
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 115
جواد کاموربخشایش نویسنده و پژوهشگر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تالیف خود اظهار داشت: در ...

جواد کاموربخشایش نویسنده و پژوهشگر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تالیف خود اظهار داشت: در حال حاضر پیرامون خاطرات اسارت فعالیت می‌کنم که رو به اتمام است.

وی در ادامه افزود: خاطرات «علی اصغر رباط جزی» از فعالان انقلاب و جنگ تحمیلی در دست تهیه است که حدود 10 سال در اسارت رژیم عراق بوده است.

کامور بخشایش ضمن بیان اینکه خاطرات خوبی از دوران اسارت در این اثر ارائه می شود، تاکید کرد: رباط جزی معلم عقیدتی و قرآن بوده و پیش از آنکه عازم جبهه شود از فعالان انقلاب بوده است؛ پیش از انقلاب هم مبارزات جدی داشته و در یکی از این مبارزه‌ها تیر خورده و مجروح می‌شوند.

وی در توضیح بیشتر و با اشاره به اینکه بعد از انقلاب به عنوان معلم عقیدتی سپاه وارد جبهه می‌شود و در نهایت اسیر شده 10 در اسارت به سر می‌برد، خاطرنشان کرد: از صفر پیدایش این تالیف بر عهده بنده بود و تا به امروز هم نزدیک به 60 ساعت مصاحبه را انجام داده‌ام، در حال حاضر در مرحله تحقیقات میدانی و پژوهش‌های پیرامونی را ادامه می‌دهم و امیدوارم تا دو ماه آینده به اتمام رسد.

نویسنده «جای امن گلوله‌ها» اظهار داشت: روند تحقیقات حدود 8 ماه طول کشید، در کنار آن تحقیقات پیرامونی با موضوع اسارت هم انجام شد، البته لحن این خاطرات متفاوت‌تر از کتاب «جای امن گلوله‌ها»ست و سعی کرده‌ام که جنبه داستانی و روایی بیشتری به این کتاب بدهم.

این اثر 550 تا 600 صفحه خواهد بود اما هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است.

« جواد کامور بخشایش » متولد 1353 و کارشناس ارشد ادبیات فارسی است. او متولد شهر «بخشایش» از آذربایجان شرقی است و سال  72 به تهران آمده و در اواخر همین سال وارد «حوزه هنری» شده و تاکنون نیز در حوزه مشغول است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها