امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34846
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 89
محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده فیلم «استرداد» در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اکران و تبلیغات فیلم گفت: فیلم را با تبلیغات مناسب و پس از دهه ...

محسن علی‌اکبری تهیه‌کننده فیلم «استرداد» در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اکران و تبلیغات فیلم گفت: فیلم را با تبلیغات مناسب و پس از دهه محرم به نمایش خواهیم گذاشت. برای نمایش فیلم با گروه سینمایی آفریقا قرارداد بستیم و احتمالا 15 آبان ماه اکران خواهد شد.
 


 

وی در ادامه تاکید کرد: «استرداد» از پروژه‌های فاخر به شمار می‌آید و  توانست در تمام رشته‌ها کاندید شود و سیمرغ بلورین به خود اختصاص دهد. فیلم با مضمون تاریخی آماده شده و به تبلیغات مناسب نیاز دارد.

علی اکبری در ادامه به تبلیغات فیلم اشاره کرد و گفت: فیلم با مدیوم سینما ساخته شده و دارای استاندارد بین المللی است و از بازیگران خوب ایران و خارجی  بهره برده شده است. تبلیغات برای این فیلم از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا  جنس فیلم نیاز به تبلیغات لازم دارد .

برای تبلیغ «استرداد» باید از رنگ فاصله بگیریم

وی درباره نحوه تبلیغ این فیلم گفت: تبلیغات خاص خودش را می‌خواهد و نوع تبلیغات فیلم باید مانند فیلم‌های دهه 70 هالیوود باشد ما باید در تبلیغات از رنگ فاصله بگیریم و به سمت فضاهای خاکستری برویم . تلاش می‌کنیم تا تیزر و آنونس از رنگ کمتر استفاده شود.

علی اکبری درباره تبلیغات فیلم توضیح داد: برای تبلیغات فکر و بحث شده است و طرح‌هایی مختلف با با مشاوره کارگردان اتود می زنند و ظرف هفته آتی پوستر فیلم رونمایی می‌شود. تلاش می‌کنیم تا دو ماه قبل از اکران آنونس را به سینماها ارایه دهیم و تبلیغات محیطی و شهری داشته باشیم و برای این فیلم خاص باید فضا را آماده کرد .

با اکران فیلم در آزادی با محدودیت چهار هفته‌ای مواجه می شدیم

علی اکبری درپاسخ به این سوال که چرا فیلم با سرگروهی سینما آزادی اکران نشد گفت: سینما آزادی از بهترین گروه‌های سینمایی سطح کشور است تعداد فیلم های متقاضی آن قدر زیاد است و همین امر کار را برای مدیریت سینما سخت می کند. از سوی دیگر حوزه هنری تولیدات خود را از نیمه دوم سال قرار است در سینما آزادی اکران کند و برای فیلم ما فضای خالی وجود نداشت و با اکران گروه آزادی با محدودیت چهار هفته ای مواجه می‌شدیم ، برای دیده شدن فیلم نیاز به دو ماه نمایش داشتیم به همین دلیل با آفریقا قرارداد بستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها