امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34848
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 94
ستار هدایتخواه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: کیست که نداند برخی از وزرای پیشنهادی کنونی در فتنه 88 دست نداشته‌اند. نماینده سابق ...

ستار هدایتخواه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: کیست که نداند برخی از وزرای پیشنهادی کنونی در فتنه 88 دست نداشته‌اند.

نماینده سابق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی از این افراد نقش مستقیمی در فتنه آمریکایی اسرائیلی سال 88 داشته‌اند که به جای جواب دادن اکنون برای احراز صلاحیت به عنوان بالاترین مقام‌های اجرایی کشور معرفی شده‌اند.

هدایتخواه ادامه داد: این افراد با عذرخواهی هم نمی‌توانند در مناصب اجرایی قرار بگیرند که لازم بود رئیس‌جمهور محترم به این موضوع بیشتر توجه می‌کردند.

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر امروز مجلس شورای اسلامی گرفتار لابی‌گری شده و فریب دلالان سیاسی را بخورد قبل از هر چیز دود آن به چشم خود نمایندگان خواهد رفت.

وی با هشدار نسبت به شکل‌گیری مجلسی همچون مجلس ششم در دوره آینده افزود: اگر در برابر فتنه‌گران عقب‌نشینی شود آن‌های جری‌تر شده و کرسی‌ها و مناصب دیگر نظام را نیز نشانه می‌روند.

هدایتخواه تعداد افرادی که در فتنه حضور داشته‌اند را در کابینه پیشنهادی قلیل و اندک دانست و گفت: لازم است نمایندگان با کمک به دولت اعتدال و تدبیر اجازه حضور افراطیون و اعوان فتنه را در دولت آینده ندهند.

انتهای پیام/2571/س30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها