امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34850
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، بخش‌هایی از منطقه مرج السلطان در ریف دمشق هم اکنون شاهد درگیری‌های خونینی بین ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، بخش‌هایی از منطقه مرج السلطان در ریف دمشق هم اکنون شاهد درگیری‌های خونینی بین یگان‌های ارتش و افراد مسلح هستند اما بیش از دو سوم این منطقه در کنترل نیروهای ارتش در آمده است.

از طرفی، نیروهای ارتش سوریه تلاش‌های دو گروه از افراد مسلح که در صدد فرار از ریف دمشق بودند را ناکام گذاشتند. با شدت گرفتن عملیات ارتش سوریه در ریف دمشق، گروهی از تروریست‌ها سعی داشتند از اردوگاه «الوافدین» به منطقه «تل کردی» متواری شوند که با هوشیاری ارتش نقشه آنان نقش بر آب شد. شماری از افراد مسلح در این عملیات ارتش کشته و یا زخمی شدند.

ارتش سوریه همچنین مانع فرار گروه دیگری از افراد مسلح از منطقه «المعامل» در عدرا به سوی دامنه‌ کوهستان‌های «القلمون» شوند. 9 تروریست در این عملیات ارتش کشته و دو فرد مسلح دیگر زخمی شدند.

از طرف دیگر، یگان‌هایی از ارتش سوریه تلاش افراد مسلح برای نفوذ به مناطق آرام حلب را ناکام گذاشتند و شماری از مقرهای تجمع آنها در انجمن «روزنامه‌نگاران»، پمپ بنزین «الدویر» و رستوران «الخوابی» در بخش جنوب غربی این شهر را هدف قرار دادند.

گروهک‌هایی از افراد مسلح در چند محور جداگانه سعی در یورش و نفوذ به پارکینگ بیمارستان «الکندی»، منطقه «اللیرمون»، «النیرب»، «شیخ سعید» و کارخانه سیمان داشتند که با رویارویی و ایستادگی ارتش مواجه شدند.

این گزارش‌ حاکی است، که درگیری‌های شدیدی بین نیروهای ارتش و افراد مسلح در مناطق «کرم الجبل»، «صلاح الدین»،‌ «العامریه» و «الاعظمیه» صورت گرفت.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها