امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34851
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 58
حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: تاکنون تعداد ...

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: تاکنون تعداد کمی از داوطلبان برای انتخاب رشته اقدام کرده‌اند.

وی افزود: با توجه به تعداد 924 هزار داوطلبی که در کنکور 92 مجاز به انتخاب رشته شده‌اند تا امروز تنها 165 هزار نفر برای انتخاب رشته اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند.

توکلی در ادامه خاطرنشان کرد: هر چند اغلب داوطلبان ترجیح می‌دهند که تا آخرین مهلت ثبت‌نام برای انتخاب رشته تحقیق و بررسی کنند اما با توجه به شلوغ بودن خطوط اینترنتی در روز آخر انتخاب رشته و در نظر گرفتن مشکلات احتمالی در روز آخر توصیه ما به داوطلبان این است که هر چه سریع‌تر برای انتخاب رشته اقدام کنند.

وی با اشاره به آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور 92 تاکید کرد: انتخاب رشته از روز پنجشنبه 17 مرداد ماه آغاز شده و داوطلبان فقط تا فردا سه‌شنبه 22 مرداد ماه مهلت دارند تا انتخاب رشته خود را با توجه به رتبه و تراز به دست آمده انجام دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها