امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34871
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مریم مجتهدزاده در دیدار با علی باقرزاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی و همراهانشان با بیان اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مریم مجتهدزاده در دیدار با علی باقرزاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی و همراهانشان با بیان اینکه موفقیت کارهای سازمان نهضت سوادآموزی در دوره‌های مختلف بویژه در طول دولت دهم مرهون آسیب شناسی دقیقی بوده که انجام گرفته است؛ افزود: روند کارها به خوبی پیش رفته و امید است این روند همچنان ادامه یابد.

وی سوادآموزی تمام زنان کشور را یکی از مهم ترین دغدغه‌های معاونت امور زنان در دولت دهم برشمرد و ابراز امیدواری کرد با ارتقای جایگاه مرکز امور زنان و خانواده به معاونت و ایجاد ظرفیت های بیشتر، روند همکاری فیمابین دو دستگاه در دولت آتی نیز به خوبی استمرار یابد.

علی باقرزاده نیز در سخنانی با اشاره به اینکه کارهای بلند مدت سازمان تابعش ناشی از تعاملات سازنده بوده است؛ هدف اصلی این دیدار را تشکر و تقدیر از همکاری معاونت امور زنان و خانواده و مدیران استانی آن در سراسر کشور با آن دستگاه ذکر کرد.

باقرزاده با بیان اینکه یکی از مسائل مهم کشور اعتیاد است، اظهار داشت: طبق آمارها 70 درصد از معتادان کشور دارای پدر، مادر یا والدین بی سواد هستند که این امر نشانگر نقش سواد و خانواده بویژه مادر در میزان انواع مخدرات و داروهای روانگردان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها