امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34899
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 44
«محمد ضرغام» مدیر آموزش سازمان دارالقرآن الکریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: در ششمین ...

«محمد ضرغام» مدیر آموزش سازمان دارالقرآن الکریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: در ششمین دوره تربیت داور حفظ قرآن که در تیرماه سال جاری در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، 82 نفر شرکت کردند که از این تعداد 47 نفر توانستند حد نصاب نمره را کسب کنند.

وی افزود: این افراد به عنوان کارورز باید دو مرحله یکساله را پشت سر بگذارند تا به آن‌ها مدرک داوری حفظ قرآن داده شود که اولین مرحله این کارورزی در شهریور ماه سال جاری است به طوری که این افراد در کنار اساتید حفظ قرآن به داوری راه‌یافتگان به مرحله دوم هشتیمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم می‌پردازند.

ضرغام با بیان اینکه اگر داوری این افراد مورد تأیید دبیرخانه اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن و معاونت آموزش سازمان دارالقرآن قرار بگیرد موفق به دریافت گواهینامه ثابت داوری حفظ قرآن خواهند شد، تصریح کرد: تجربه چندساله نشان داده است که معمولا افرادی که موفق به رسیدن به مرحله کارورزی می‌شوند از توانایی‌های خوبی برخوردار هستند و می‌توانند گواهینامه داوری اخذ کنند.

مدیرپژوهش سازمان دارالقرآن در پایان اظهار داشت: قرار است قبول‌شدگان دوره‌های تربیت داور حفظ قرآن را به سازمان اوقاف معرفی کنیم تا سازمان اوقاف و امورخیریه از این افراد در مسابقات استانی به عنوان داور حفظ قرآن استفاده کند.
انتهای پیام/م.خ  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها