امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34903
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در حوزه هنری برگزار و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در حوزه هنری برگزار و علیرضا قزوه مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری ضمن اشاره به خبر فوق اظهارداشت: طی چند روز گذشته در حوزه ادبیات فارسی زبانان در خارج از کشور جایزه بین‌المللی شهریار با حضور هیئت علمی، موسسات فرهنگی و... برگزار شد. در این جایزه بین‌المللی موسسات فرهنگی، نهادها از 35 کشور از اکثر دانشگاه‌ها حضور داشتند و از این جایزه پشتیبانی کردند.

وی افزود: در آن جلسات علمی بحثی مطرح شد و آن اینکه بتوانیم انجمن‌های ادبی و بنیادهای ادبی شهریار را در خارج از کشور ساماندهی و شهریار را در بعد بین‌المللی به جهانیان معرفی کنیم از این رو در سفر اخیرم به هندوستان در دانشگاه جامع علمیه اسلامیه دهلی انجمن ادبی شهریار را بنیان نهادیم.

مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری تصریح کرد: در این انجمن اساتید دانشگاه پژوهشگران و محققان فعالیت خواهند.

ریاست این انجمن بر عهده پرفسور عراق‌رضا زیدی و مدیریت بر عهده کلیم اصغر عبدالحلیم اخگر و سید عباس نقوی در دهلی خواهد بود.

گزارش تکمیلی این نشست خبری ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها