امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34921
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یونس اسدی نماینده مردم مشکین‌مشهر در مجلس طی تذکری در استناد به ماده 79 و 24 ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یونس اسدی نماینده مردم مشکین‌مشهر در مجلس طی تذکری در استناد به ماده 79 و 24 آئین‌نامه داخلی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس و در واکنش به اظهارات نماینده مردم کهکیلویه گفت: غرور و تکبر این آخوند بزرگوار، اجازه نداد که تقوا را رعایت کند.

وی افزود: تاکنون سه نفر به عنوان موافق کلیات حرف زدند اما اگر منظور آقای بزرگواری از چاپلوس من هستم باید بگویم همه بنده را از مجلس هشتم می‌شناسند و می‌دانند که چه خبر است.

نماینده مردم مشکین‌شهر افزود: واقعا ایشان خودشان می‌دانند که چقدر .... دولت دهم بوده است و اینطور به دیگران تهمت می‌زند.

به گزارش فارس، بزرگواری در نطق خود درباره یکی از نمایندگان موافق دولت گفته بود: «کسی که تا دیروز شاهد بودم دست احمدی‌نژاد را می‌بوسید، حال ببین اینجا چه سخن‌هایی می‌گوید؛ اینجا محل نقد و بررسی است و باید درباره مباحث اینچنینی سخن گفت.»

اسدی همچنین در ادامه تذکر خود افزود: اینجانب در مجلس هشتم به عنوان نماینده مستقل حرفم را زده‌ام و اینکه تهمت چاپلوسی بزنند، بی‌تقوایی است.

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده مردم مشکین‌شهر گفت: واژه‌ای که آقای بزرگواری به کار برده‌اند درست نبود و حالا خوب نیست شما هم چیزی روی آن بگذارید و بگویید. هر دو واژه‌ها درست نبوده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها