امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34940
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 72
پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: فیلم‌های متقاضی حضور در جشنواره کودک به علت برخورداری از فضای شاد و ...

پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: فیلم‌های متقاضی حضور در جشنواره کودک به علت برخورداری از فضای شاد و مفرح برای مخاطبان کودک دارای جذابیت هستند و این یکی از ویژگی‌های مهم این جشنواره است.

او ادامه داد: حضور کودکان در جشواره یک فضای پرهیجان و پر از شادی را فراهم می‌کند که در کمتر جشنواره ای شاهد آن هستیم و حضور گسترده کودکان و نمایش فیلم های جذاب دو ویژگی منحصر به فرد جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان محسوب می‌شود.

بازیگر فیلم «گل‌های داودی» با اشاره به این مسئله که فیلم دیدن به همراه بچه‌ها در حین برگزاری جشنواره حس و حال خوبی دارد، تاکید کرد: هر ساله تعداد زیادی از عوامل ساخت فیلم‌های ژانر کودک به شهر برگزار کننده جشنواره می‌روند و با در همراهی با بچه‌ها، فیلم‌های جشنواره را تماشا می کنند. حضور و فیلم دیدن درکنار کودکان به هر حال تجربه منحصر به فرد و زیبایی است.

این بازیگر با اشاره به برگزاری با نظم و ترتیب جشنواره کودک و نوجوان خاطر نشان کرد : اصفهان شهری فرهنگی با مردمی هنر دوست و مهمان پرور است و امیدوارم جشنواره امسال کودک هم طبق سنوات گذشته با رونق و نظم خوبی در این شهر برگزار شود و پیشنهاد می‌کنم از حضور کودکان علاقمند  در بخش‌های جشنواره استفاده بیشتری صورت گیرد زیرا جشنواره متعلق به آنها است .

معصومی در بخش پایانی سخنانش ضمن تاکید بر تجربه خاطره برانگیز داوری در جشنواره کودک و نوجوان تاکید کرد : حضور و داوری در جشنواره کودک برای من خاطراتی فراموش نشدنی به همراه دارد و به این همکاری افتخار می‌کنم. 
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها