امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34965
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 29
همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به شهریه مهدهای کودک در سال جاری اظهار داشت: پس از رایزنی‌ها و مکاتبات لازم با استان‌های مختلف و ...

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به شهریه مهدهای کودک در سال جاری اظهار داشت: پس از رایزنی‌ها و مکاتبات لازم با استان‌های مختلف و همچنین دستگاه‌های مختلف از جمله صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان حمایت مصرف کننده شهریه مهدهای کودک تعیین شد.

وی تصریح کرد: شهریه مهدهای کودک بر اساس نرخ تورم بانک مرکزی در خرداد ماه تعیین شده است به طوری که متوسط شهریه از مراکز استانها 26.5 درصد و در سایر شهرستانها 25 درصد افزایش خواهد بود.

هاشمی خاطرنشان کرد: در برخی از شهرستان‌ها شهریه مهدهای کودک حدود 5 درصد افزایش یافته است و این در حالی است که شهریه مهدهای کودک در تهران نیز براساس مناطق تعیین شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تأکید کرد: شهریه مهدهای کودک در سه بخش تمام وقت (شیرخوار، نوپا و نوباوه)، نیمه وقت (شیرخوار، نوپا و نوباوه) و شبانه‌روزی (شیرخوار، نوپا و نوباوه) تعیین شده است.

هاشمی تأکید کرد: هزینه رفت و آمد کودک سایر هزینه‌های جانبی در شهریه‌های اعلام شده محسوب شده است ضمن اینکه در شهریه‌های مهدهای کودک تمام وقت ناهار نیز لحاظ شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: شهریه مهدهای کودک از امروز به تمامی استانها ابلاغ خواهد شد و در حالی که اجرای شهریه‌های جدید از ابتدای مهر ماه خواهد بود.

وی ادامه داد: برای دومین سالی است که شهریه مهدهای کودک توسط آیین‌نامه‌های تدوین شده قبل از شهریور ماه اعلام می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار