امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34982
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته فیلم مسعود کیمیایی با عنوان «پنج دهه با مسعود کیمیایی» به مدت یک هفته از روز 26 تا 31 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته فیلم مسعود کیمیایی با عنوان «پنج دهه با مسعود کیمیایی» به مدت یک هفته از روز 26 تا 31 مردادماه در سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.

این برنامه به نمایش فیلم هایی از این کارگردان بزرگ سینما به همراه جلسه نقد وبررسی اختصاص دارد که با همکاری موسسه فیلم سازی موج نوپگاه در سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

فیلم‌های قیصر(1348) ،گوزنها (1353) ،سرب (1367) ،اعتراض (1378) و جرم (1389) پنج فیلم این کارگردان سینمای ایران است که در طول یک هفته در سالن سینماتک موزه به نمایش درخواهد آمد.

همچنین در روز پایانی هفته فیلم، مراسم بزرگداشت مسعود کیمیایی با عنوان «شبی با استاد» بعد از نمایش فیلم جرم با حضور استادان ، هنرمندان و منتقدان سینمایی برگزار می‌شود.

علاقه مندان می توانند برای استفاده از برنامه های نمایش فیلم به خیابان کارگر شمالی جنب پارک لاله سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها