امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34985
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا صادق مشاور رئیس جمهور در حاشیه جلسه رای اعتماد به ورزای پیشنهادی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا صادق مشاور رئیس جمهور در حاشیه جلسه رای اعتماد به ورزای پیشنهادی کابینه یازدهم در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که آقای روحانی در سخنان خود اعلام کردند، تمامی وزرا از ویژگی‌هایی برخودارند که آن ویژگی‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

وی تبعیت از قانون و مقام معظم رهبری را یکی از این ملاک‌ها دانست و بر رعایت این نکات در چیدمان کابینه تاکید کرد.

صادق در پاسخ به سوالی درباره زمان معرفی سخنگوی دولت اظهار داشت: سخنگوی دولت پس از پایان کابینه مشخص می‌شود؛ آقای روحانی در جریان تشکیل کابینه معاونین خود را نیز انتخاب می‌کنند.

وی اضافه کرد: هنوز سفر به قرقیزستان و نیویورک نهایی نشده و مهمترین مسئله این روزها بحث کابینه و شکل گیری دولت است؛ تصمیمات سفرهای خارجی در آینده گرفته خواهد شد.

مشاور رئیس جمهور همچنین درباره سوالی در خصوص انتصاب علی عسگری به سمت معاون پارلمانی حسن روحانی گفت: در رسانه‌ها یک بار این موضوع را شنیدم اما تاکنون حکمی برای آقای عسگری صادر نشده و ایشان مشاور پارلمانی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع است؛ البته برای آقای فریدون هم حکمی صادر نشده است.

صادق درباره سخنان یکی از نمایندگان که خود را رئیس ستاد مردمی حسن روحانی معرفی کرده بود به گفتن این جمله بسنده که فعلا در این باره صحبت نمی‌کنم.

وی در ادامه گفت: البته صحبتهایی را که نمایندگان مطرح کردند از سوی وزرا پاسخ داده خواهد شد و فضای حاکم در مجلس به سمت روشنگری خواهد انجامید.

مشاور رئیس جمهور در پاسخ به سوال دیگری در مورد بحث‌های مطرح شده درباره حضور برخی از وزرا در فتنه 88 اظهار داشت: مجلس جلو می‌رود و اجازه دهید نمایندگان بحث‌هایشان را مطرح کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها