امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35013
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 110
محمدرضا تابش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: مردم به دولت تدبیر و امید، چشم دوخته‌اند و امیدوارند کابینه این دولت بتواند راهگشای ...

محمدرضا تابش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: مردم به دولت تدبیر و امید، چشم دوخته‌اند و امیدوارند کابینه این دولت بتواند راهگشای مشکلات باشد.

وی افزود: ترکیب کابینه پیشنهادی ترکیبی اعتدالی است و فصل مشترک آرای ملی و مجموعه‌ای است که باهم معنا دارد.

تابش عنوان کرد: این کابینه ترکیبی به هم پیوسته و توانمند و متوجه به جهات مختلف سیاسی است، پس مناسب است به کل این کابینه رای اعتماد بدهیم.

وی تاکید کرد: کابینه پیشنهادی برای خارج کردن کشور از دایره مشکلات و مسائلی آمده است که متاسفانه جامعه به آنها گرفتار است.

تابش با اشاره به توانایی‌های برخی از وزرای پیشنهادی ادامه داد: آشنایی و تسلط وزیر خارجه پیشنهادی به حوزۀ ماموریت و قدرت آینده‌نگری او، بی‌تردید در خروج کشور از نگرانی‌های کنونی تاثیرگذار خواهد بود.

وی عنوان کرد: در حوزه نفت و انرژی، تجربه و کارآمدی وزرای معرفی شده می‌تواند تضمین کننده اجرای برنامه‌های مهم دولت در این حوزه باشد.

نماینده مردم اردکان در مجلس تصریح کرد: برنامه‌های حوزه اقتصادی دولت متناسب با مهم‌ترین نیازها و چالش‌های کشور است و وزرایی که معرفی شده‌اند، به طور قطع خواهند توانست با بهبود شاخص‌های اقتصادی و رونق تولید، عمران و آبادانی کشور و رفاه مردم را رقم بزنند.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه‌های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری، برنامه‌های دولت بسیار درخشان است و وزرای منتخب می‌توانند با بینش و روش اعتدالی که دارند «دانشگاه با ثبات و دارای تحرک علمی» و «مدرسه هوشمند و خلاق» را در کشور ایجاد کنند و توسعه دهند.

تابش اظهار داشت: در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز وزیران پیشنهادی از تناسب بالایی با حوزه‌های مسئولیت خود برخوردارند و توانایی تحقق شعارهای دولت را دارند.

وی افزود: در حوزه سیاست داخلی، قضایی، دفاع و امنیت، جامعه بیش از هرچیز به دنبال شرایط امن و به دور از ترس و نگرانی است و باید رویکردهای امنیتی و افراطی جای خود را به رویکردهای قانونی و مدنی بدهد و اسباب تحقق شعارهای ریاست جمهور در تامین آزادی‌ها و استیفای حقوق اساسی شهروندان و تقویت بنیه دفاعی کشور فراهم شود.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به برنامه‌ها و سخنان وزیران پیشنهادی در جلسات با نمایندگان، شاهد رفع محدودیت‌های موجود باشیم.
انتهای پیام/2464/ح40
برچسب ها:
آخرین اخبار