امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35061
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جوابیه مهدی هاشمی بهرمانی در واکنش به صحبتهای صبح امروز علی‌محمد بزرگواری ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جوابیه مهدی هاشمی بهرمانی در واکنش به صحبتهای صبح امروز علی‌محمد بزرگواری نماینده مردم بهمئی توسط هیأت رئیسه مجلس در صحن علنی قرائت شد.

وی در این جوابیه عنوان کرد: امروز یکی از نمایندگان مخالف دولت تدبیر و امید در سخنانی که رگه‌هایی از عقلانیت، اعتدال و قانون در آن مشاهده نمی‌شد به تکرار اتهاماتی علیه بنده پرداخت که پیشتر و طی چهار سال گذشته به آنها از تریبون‌های مختلف از جمله رسانه ملی و خانه ملت پرداخته شده بود.

مهدی هاشمی در ادامه جوابیه خود گفته است: شاید لازم باشد که شما را به مطالعه دوباره حقوق ملت در فصل سوم قانون اساسی دعوت کنم آنجا که می‌گوید همه افراد ملت اعم از زن و مرد یکسان در حمایت قانون قرار دارند و از همه حقوق انسانی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با رعایت موازین اسلام برخوردارند.

هاشمی در پایان جوابیه خود خطاب به لاریجانی گفت: در مقابل جنابعالی و سایر وکلای ملت که در احقاق حقوق شهروندی جمهوری اسلامی کوشا هستند سر تعظیم فرود می‌آورم و از خداوند متعال می‌خواهم که حق رفیق راهتان باشد.

علی لاریجانی در پایان اعلام کرد: البته مطلب آقای هاشمی مفصل‌تر بود اما چون ما باید قانوناً دو برابر زمانی را که در این ارتباط بحث شده به ایشان اختصاص می‌دادیم بخشی از متن مورد نظر قرائت شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار