امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35068
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد رویانیان در خصوص اظهارات علی کریمی اظهار داشت: این موضوع باید هرچه سریع‌تر ختم به خیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد رویانیان در خصوص اظهارات علی کریمی اظهار داشت: این موضوع باید هرچه سریع‌تر ختم به خیر شود. در حال حاضر دایی سرمربی تیم ما است و آنهایی که در این تیم پستی ندارند نباید حرف بزنند. شاید من هم فردا در پرسپولیس نباشم به همین دلیل حق ندارم در این باره صحبتی کنم.

وی افزود:‌ما باید حرمت‌ها را رعایت کنیم و من شخصاً‌ از علی دایی آقای گل جهان خواهش کردم به عنوان بزرگ فوتبال ایران درباره کریمی حرف و واکنشی نشان ندهد.

رویانیان ادامه داد: من از دایی خواستم سنگینی خود را حفظ کند و از دوستان دیگر هم می‌خواهم الآن که در پرسپولیس نیستند در مورد این حاشیه که سالهاست بلای خانمان‌سوز پرسپولیس است و باید قطع شود اظهار نظر نکنند. این موضوعی است که به پرسپولیس لطمه می‌زند و قطعاً دودش به چشم تیم خواهد رفت. ما باید کاری کنیم که به جای این صحبت‌ها به موفقیت پرسپولیس  کمک شود به همین دلیل من از علی دایی خواهش کردم که به هیچ عنوان پاسخی به اظهارات برخی آقایان ندهد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها