امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35071
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج و نایب رئیس کمیسیون صنایع طی تذکری در جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج و نایب رئیس کمیسیون صنایع طی تذکری در جلسه علنی عصر امروز (دوشنبه مجلس) با اشاره به اظهارات یکی از نمایندگان درباره وزیر ارتباطات گفت: این نماینده می گوید در کمیسیون صنایع از آقای واعظی درخصوص برنامه‌هایشان سوال شد و ایشان گفتند من خودم را برای وزارت خارجه آماده کرده بودم، اما به من پیشنهاد وزارت ارتباطات شد.
اکبریان با رد این اظهارات افزود: در آن جلسه که در کمیسیون صنایع برگزار شد، بنده حضور داشتم. اصلا چنین سوالی از آقای واعظی نشد و ایشان هم جوابی ندادند بلکه برنامه های خوبی هم برای وزارت ارتباطات ارائه کردند.
بنا بر این گزارش، حمید رسایی نماینده تهران در سخنان خود در مخالفت با کلیت دولت یازدهم گفته بود: «آقای واعظی (وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات) که سابقه اجرایی و تجربی در حوزه سیاست خارجی دارد، تحصیلاتش در سال‌های دور نیز در رشته ارتباطات بوده است. وقتی در کمیسیون صنایع از او سوال می‌شود که آن سابقه و تحصیلات با این وزارتخانه چه ارتباطی دارد،؛ با کمال صداقت می‌گوید بنده خودم را برای وزارت خارجه آماده کرده بودم اما برخی پیشنهاد وزارت ارتباطات را به بنده دادند و گفتم اگر نپذیرم می‌گویند فلانی وزارت خارجه را می‌خواهد.»
انتهای پیام/ انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها