امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35076
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 61
القاصی‌مهر دادستان عمومی و انقلاب شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره خبر قتل یکی از آمران به معروف در شهر شیراز گفت: براساس گزارش‌های ما ...

القاصی‌مهر دادستان عمومی و انقلاب شیراز در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره خبر قتل یکی از آمران به معروف در شهر شیراز گفت: براساس گزارش‌های ما در روز 18 مرداد دو مرد جوان با یکدیگر درگیر می‌شوند.

وی گفت: این درگیری در منطقه خیابان فضیلت پارک فضیلت بوده که مقتول در حال بازی فوتبال بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: قاتل از مقتول درباره آدرس نفر سومی پرس‌وجو می‌کند که مقتول می‌گوید من آدرس را نمی‌دانم و در همین حین با یکدیگر گل‌آویز می‌شوند و قاتل با ضربه چاقو به سینه مقتول می‌زند.

وی افزود: از همان لحظه دستورات ما به پلیس آگاهی برای دستگیری قاتل صادر شد و قاتل شناسایی شد و اکیپ ویژه‌ای هم برای شناسایی و دستگیری وی بسیج شدند.

القاصمی‌مهر با اشاره به این مطلب که یکی از مطلعین که از افراد پایگاه بسیج آن منطقه بود با حضور در دادستانی عنوان کرد: درگیری قاتل و مقتول به خاطر پرسیدن آدرس بوده است.

وی گفت: آن چیزی که تا الان برای ما مشخص است این است که قتل به دلیل امر به معروف و نهی از منکر تا کنون برای ما تایید نشده و همچنین یکی از مطلعین آن محله علت درگیری را پرسیدن آدرس قلمداد می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها