امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35089
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشگاه عکس – تئاتر با عنوان «لحد» از 18 مردادماه در گالری ایده برپا شده است. در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشگاه عکس – تئاتر با عنوان «لحد» از 18 مردادماه در گالری ایده برپا شده است. در این نمایشگاه مفهومی موضوع مرگ و نگاه‌های گوناگون به این پدیده از زاویا مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. نسترن بهبودی با مجموعه‌ عکس‌های خود از قبرستان، نگاه فرمال خود از مرگ را در قاب تصویر ارائه داده است.

در کنار این نمایشگاه عکس، نیما شعبان نژاد نیز با کارگردانی نمایشی با عنوان «لحد»، در پس ارائه دیدگاه‌های مختلف به موضوع جهان پس از مرگ پرداخته است. در این نمایش که به صورت مونولوگ ارائه می‌شود، هر یک از بازیگران متون خود نوشته‌شان با موضوع مرگ را ارائه می دهند.

سپهر فرحت، ناهید بحرعمانی، سانیا سالاری، سعید سالمی و محسن کیانی بازیگران نمایش «لحد» هستند، این نمایش که با آهنگ‌سازی و نوازندگی نیما شعبان نژاد همراه است با طراحی مینیمالیستی در پی تکمیل  مفهومی عکس‌های این نمایشگاه است.

بهار رادمند دستیار کارگردان، حافظ اسمی‌خانی طراح پوستر، نسیم موسوی گریم و ماسک، مونا بهرام‌وند منشی صحنه و محمود صادقی اجرای دکور از دیگر عوامل این نمایش هستند.

 علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه عکس – تئاتر «لحد» می توانند به گالری ایده واقع در کریم‌خان، خرمند شمالی، خیابان هجدهم، شماره 26 مراجعه کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها