امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35112
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات کابینه، برنامه حسن روحانی و وزرای پیشنهادی وی را دربرگیرنده تمامی امور کشور توصیف کرد.

وی این کابینه را از نظر تجربه، تخصص و حضور صلاحیت مختلف مثبت ارزیابی کرد و افزود: این موضوعات یکی از نقاط قویت کابینه و برنامه روحانی است.

این نماینده مردم در خانه ملت به سخنان برخی از مخالفان مبنی بر بالابودن سن وزرای پیشنهادی اشاره کرد و گفت: شرایط اقتصادی امروز کشور طوفانی است و در چنین شرایطی یعنی در طوفان، کشتی را به افراد با تجربه می‌سپارند.

قوامی دنبال کردن هدف واحد و وجود یکپارچگی در برنامه‌ها را از دیگر نقاط پرقوت برنامه‌های رئیس‌جمهور توصیف کرد و اظهار داشت: چگونه می‌توان با بیکاری مبارزه کرد و کسری بودجه را کاهش داد؟ قطعاً چنین اقداماتی با استفاده از نیروهای باتجربه و کارآمد امکان‌پذیر است.

وی کارنامه افراد حاضر در حوزه‌های اقتصادی دولت را قابل دفاع دانست و با معتدل‌ معرفی کردن این افراد خاطر نشان کرد: حضور این افراد در دولت باعث برداشته شدن گام‌های مثبت خواهد شد.

قوامی برنامه دولت در حوزه اقتصادی را مثبت و دارای هدف واحد عنوان کرد و گفت: با توجه به ترکیب تیم اقتصادی دولت گام‌های مثبتی در این زمینه برداشته خواهد شد؛ البته وجود یک تیم واحد ضرورت دارد زیرا این تیم واحد می‌تواند برنامه‌های دولت را دنبال کند.

وی به مشکلات موجود در فضای فعلی کشور در حوزه اقتصادی اشاره کرد و وجود یک تیم واحد را عاملی برای حل این معضلات دانست.

قوامی اضافه کرد: پاسخ مردم در این انتخابات و انتخاب بهترین توسط مردم آن هم با توجه به شرایط موجود نشان‌دهنده این است که چه نکات و مسائلی مورد توجه قرار گیرد؛ مجلس هم باید به رئیس‌جمهور و کابینه‌اش کمک کرده و آنها را یاری رساند.

این نماینده مردم مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود معضل بیکاری در کشور گفت: دانشگاه‌های کشور امروز شاهد فارغ‌التحصیلان بیکار هستند که باید در همین زمینه نگاهی در آموزش عالی حاکم شود که رسالت اصلی خود را اجرایی کند.

قوامی اضافه کرد: کسانی که این ترکیب را ناهمگون می‌دانند و می‌گویند شرکت سهامی، باید بدانند که وزرای پیشنهادی و برنامه‌ها براساس خط‌مشی اعتدالی رئیس‌جمهور دنبال می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها