امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35114
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملک زاده در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملک زاده در نشست خبری مورخ  17/4/92 در مجموعه فرهنگی- تاریخی  سعدآباد به خبرنگاران حاضر در مراسم قول داد که شکایات سازمان از رسانه ها پس گرفته خواهد شد.
بر اساس این گزارش ملک­زاده طی نامه­ای رسمی به معاونین و دفتر امور حقوقی سازمان میراث فرهنگی خواستار صرف نظر شکایات حقوقی از سایتهای خبری، خبرگزاری ها و روزنامه­ها گردید.
در این خصوص ملک­زاده از مدیر امور حقوقی سازمان خواست برای تک تک شکایت های انجام شده نامه ای رسمی به شعبات مختلف دادسرای تهران ارسال نموده و خواستار ترک تعقیب پرونده­های مفتوحه شود که این موضوع در هفته خبرنگار کاملا محقق گردید.
گفتنی است کلیه شکایت های این سازمان براساس نظرات تخصصی بوده و چنانچه شکایتی از سوی این سازمان صورت پذیرفته در دفاع از حفظ و صیانت از جایگاه سازمان میراث فرهنگی بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها