امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35124
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۴
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نیویورک‌تایمز در گزارشی مفصل تاکید کرده است که علی‌رغم تمام حمایت‌های غرب از همجنس‌گرایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نیویورک‌تایمز در گزارشی مفصل تاکید کرده است که علی‌رغم تمام حمایت‌های غرب از همجنس‌گرایان روسی، در روسیه پناهگاهی برای همجنس‌گرایان وجود ندارد.

بنابراین گزارش، نیویورک‌تایمز اذعان کرده است که اگر قرار بود همین مقاله در یک روزنامه روسی منتشر شود، چاره‌ای نبود جز آنکه در آن قید شود که این مقاله برای افراد زیر 18 سال مناسب نیست.

این روزنامه آمریکایی تاکید کرده که قوانین روسیه حفظ کودکان روسی از ازدواج غیرسنتی را هدف خود قرار داده است. این قانون به امضای ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه رسیده و محکومیت غرب را هم برانگیخته است.

گزارش فوق مدعی شده است که عدم احترام به حقوق همجنس‌گرایان باعث شده است تا روسیه در آستانه المپیک زمستانی 2014 که قرار است در روسیه برگزار شود، با مشکلی شبیه به تحریم المپیک 1980 مسکو مواجه شود! المپیک 1980 از آن رو تحریم شده بود که شوروی سابق با حمله به افغانستان و اشغال این کشور، قوانین بین‌المللی را نقض کرده بود.

از دیگر مجازات‌هایی که به‌زعم نویسنده نیویورک‌تایمز متوجه روس‌ها شده، این است که همجنس‌گرایان غربی در کافه‌های خود فروش نوشیدنی‌های روسی را ممنوع کرده‌اند!‌

غرب بهانه‌های مختلفی را برای حمله به روسیه انتخاب می کند که شاید یکی از مضحک‌ترین این بهانه‌ها حمله به دولت این کشور برای جلوگیری از تسری فرهنگ شنیع همجنس‌گرایی باشد. این در حالی است که روسیه به‌عنوان یک کشور شرقی دارای فرهنگ و سنت‌های شرقی و اسلاو است و از نظر فرهنگی در جایگاهی متفاوت با غرب ایستاده است.

روابط بین ایالات متحده و روسیه اخیرا تیره شده است. روس‌ها نیز انتقاداتی حقوق بشری متوجه واشنگتن می‌کنند از جمله تجاوز به سالانه 100 هزار کودک در این کشور و تجاوز به 10 درصد از زندانیان آمریکایی. روسیه همچنین با اعطای پناهندگی به اسنودن در برابر ایالات متحده قرار گرفته است.

به‌نظر می‌رسد اکنون همجنس‌گرایان آمریکایی هم فرصت را مناسب می‌بینند که با حمله به مسکو، کرملین را برای رسمیت بخشیدن به همجنس‌گرایی تحت فشار گذارند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها