امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35128
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز 5 نماد معاملاتی در سررسیدهای مرداد، شهریور، مهر، آبان و ‌آذر ماه معامله ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز 5 نماد معاملاتی در سررسیدهای مرداد، شهریور، مهر، آبان و ‌آذر ماه معامله می‌شود.

بر اساس این گزارش، قرارداد آتی آذر ماه در نخستین روز معاملاتی خود بدون حد نوسان قیمتی با دوره گشایش به مدت 30 دقیقه در ابتدای جلسه معاملاتی آغاز و با دور عادی معاملاتی و اعمال حد نوسان قیمت روزانه ادامه یافت.

قیمت پایه قرارداد آتی در حراج تک قیمتی یک میلیون و 151 هزار تومان تعیین شد و امروز بیش از یک‌هزار و پانصد و پنجاه قرارداد برای آن به ثبت رسیده است.

بنا بر این گزارش، قرارداد آتی سکه طلا تحویل مرداد ماه در آخرین قیمت یک میلیون و 80 هزار تومان و با افزایش جزئی نسبت به آخرین نرخ و با حجمی نزدیک به 255 قرارداد معامله می‌شود؛ با توجه به نزدیکی این سررسید به آخرین روزهای معاملاتی خود این حجم از قراردادها برای فعالان بازار به سررسیدهای دورتر منتقل شده است.

همچنین قرارداد آتی سکه طلا تحویل شهریور ماه نیز نسبت به آخرین نرخ با افزایش 6 هزار تومانی نسبت به اولین نرخ یک میلیون و 93 هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

در این میان قرارداد آتی سکه طلا تحویل مهر ماه نیز در آخرین قیمت یک میلیون و 110 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است که حجم این قراردادها نیز نسبت به شهریور ماه افزایش بیش از صد موردی را نشان می‌دهد.

قرارداد آتی سکه تحویل آبان ماه که بیشترین حجم قراردادها را به خود اختصاص داده در آخرین قیمت یک میلیون و 126 هزار و 500 تومان قیمت‌گذاری شده و با حجمی بیش از 3 هزار و 330 قرارداد پیگیری می‌شود.

قرارداد تحویل آذر ماه که امروز نخستین روز معاملاتی خود را سپری می‌کند، با قیمت یک میلیون و 151 هزار تومان کشف قیمت شد و در بالاترین قیمت نیز یک میلیون و 160 هزار تومان ارزش‌گذاری شد؛ حجم این قراردادها نزدیک به بیش از یک‌هزار و پانصد و پنجاه مورد است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار