امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35135
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه عصر امروز مجلس شورای اسلامی که دومین جلسه از روز اول بررسی صلاحیت وزرای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه عصر امروز مجلس شورای اسلامی که دومین جلسه از روز اول بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی حجت‌الاسلام حسن روحانی بود، حواشی قابل توجهی داشت.

در جلسه عصر امروز رئیس جمهور حضور نداشت و اسحاق جهانگیری معاون اول وی در صندلی ویژه رئیس جمهور نشسته بود.

سخنان حجت‌الاسلام رسایی در مخالفت با کلیت کابینه روحانی جنجالی شد به طوری که چندین تذکر پی‌درپی را به دنبال داشت.

رسایی در پایان ذکر خود با اشاره به جلسه رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با برخی نمایندگان و وزرای پیشنهادی که در بیرون از ساختمان مجلس برگزار شده بود از حضور در کمیسیون اصل 90 استعفا داد.

بعد از نطق رسایی، کمال پیرمؤذن خواستار تذکر ماده 79 بود که لاریجانی در پاسخ به وی گفت: ما مطلبی که شامل ماده 79 شود را نشنیدیم که پیرمؤذن در پاسخ گفت من شنیدم؛‌ نادر قاضی‌پور نیز که می‌خواست تذکر ماده 79 بدهد گفت که رسایی را به خاطر رئیس مجلس می‌بخشد اما دفعه بعد چنین گذشتی نخواهد داشت.

در جلسه صبح امروز که یونس اسدی به بزرگواری گفته بود ... در جلسه عصر با واکنش وی که او را به گفته خودش به حضرت زهرا (س)‌واگذار کرد، مواجه شد؛ فراخور تلاش نمایندگان برای میانجیگری بین دو نماینده، بعداز پایان جلسه علنی بزرگواری و اسدی یکدیگر را در آغوش گرفتند.

در جلسه هنگام بررسی صلاحیت گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش احمد امیرآبادی و علیرضا زاکانی به عملکرد نجفی در فتنه 88 و عملکرد و اظهارات او در فتنه 88 اشاره کردند که هر دوی آنها با تشویق‌های لسانی نمایندگان که احسنت احسنت بود، مواجه شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها