امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35141
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین روز بررسی کلیت، اصول کلی و خط‌مشی برنامه‌های پیشنهادی دولت یازدهم و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین روز بررسی کلیت، اصول کلی و خط‌مشی برنامه‌های پیشنهادی دولت یازدهم و همچنین رسیدگی به صلاحیت و برنامه‌های وزارت پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با اعلام محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس به پایان رسید.

وکلای ملت امروز در دو نوبت صبح و عصر طی 8 ساعت کاری اصول کلی و صلاحیت وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور را مورد بحث و بررسی قرار داده‌اند.

نمایندگان مجلس امروز پس از اتمام رسیدگی به اصول کلی و خط‌مشی دولت یازدهم، وارد بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی شدند و در جلسه نوبت عصر امروز پارلمان دو نماینده مخالف و یک نماینده موافق درباره صلاحیت علی نجفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به سخنرانی پرداختند.

باهنر پیش از پایان جلسه علنی عصر امروز اعلام کرد که جلسه بعدی مجلس ساعت 8 صبح فردا با دستور کار ادامه رسیدگی به صلاحیت وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور در خانه ملت تشکیل می‌شود.

بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی به ترتیب حروف الفبای وزارتخانه‌ها در صحن علنی انجام می‌شود و در نشست صبح فردا در ابتدا دومین و آخرین موافق برنامه‌های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به سخنرانی پرداخته و سپس نجفی به مدت 30 دقیقه فرصت دارد که از برنامه‌های خود دفاع کند و به انتقادات و سؤالات مخالفانش پاسخ دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها