امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۱۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35157
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «رامی الحمد لله» بر اعمال فشار آمریکا بر رژیم صهیونیستی به منظور مجبور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «رامی الحمد لله» بر اعمال فشار آمریکا بر رژیم صهیونیستی به منظور مجبور کردن این رژیم به توقف فعالیت‌های شهرک‌سازی که روند صلح و مذاکرات دو طرف فلسطینی و اسرائیلی را ناکام می‌گذارد، تاکید کرد.

حمدالله امروز دوشنبه در مقر نخست‌وزیری در رام‌الله با «مارتین ایندیک» فرستاده آمریکا در روند صلح دیدار و تصریح کرد: باید تمامی فعالیت‌های شهرک‌سازی اسرائیل که تلاش‌های آمریکا برای آغاز روند صلح را تضعیف می‌کند، متوقف شود.

وی همچنین تمامی تصمیمات رژیم صهیونیستی برای شهرک‌سازی از جمله تصمیم وزارت اسکان این رژیم مبنی بر احداث بیش از 1800 واحد مسکونی در اراضی فلسطینی را محکوم کرد.

حمدالله همچنین در دیدار با «گیدو وستروله» وزیر خارجه آلمان از دولت این کشور و تمامی کشورهای اروپایی خواست تا برای توقف تجاوزات اسرائیل علیه ملت فلسطین و مایملک آنها به خصوص شهرک‌سازی‌ها که مغایر با قانون بین‌المللی است، اقدام کنند.

وی بر اهمیت توقف فوری همه فعالیت‌های شهرک‌سازی و اهمیت ایفای نقش آلمان در روند توسعه اراضی فلسطینی و همچنین حمایت از تلاش‌های بین‌المللی برای ازسرگیری روند صلح و تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شرقی تاکید کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار