امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35166
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه توضیحاتی در واکنش به اظهارات یک نماینده مخالف کلیات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه توضیحاتی در واکنش به اظهارات یک نماینده مخالف کلیات کابینه یازدهم در جریان بررسی برنامه‌های وزرای پیشنهادی حجت‌الاسلام روحانی در صحن مجلس تصریح کرد: متأسفانه برخی نمایندگان در مخالفت با برنامه‌های دولت جدید، عنوان خویش و قداست یک نهاد قانونی را فراموش کرده‌اند.

این دفتر افزود: نمایندگان مذکور به جای انجام وظایف قانونی خود که نشانه مجلس زنده و پویا در نظام جمهوری اسلامی است، در اقدامی فراقانونی تریبون مقدس مجلس را که مذاکرات آن به صورت مستقیم از صدا و سیما پخش می‌شد، آلوده به توهین، تهمت، افتراء و دروغ علیه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و خانواده وی کردند.

دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه توضیحات خود آورده است اگر چه نمایندگان محترم در فضای عمومی مجلس مانند مردم عزیز در فضای عمومی جامعه با اظهار تأسف از ادبیات این گروه انگشت‌شمار اعلام برائت کرده‌اند، اما برای اطمینان خاطر بیشتر مردم و مسئولان و برای ماندگاری در تاریخ اعلام می‌شود که نقل و قول از آیت‌‌الله هاشمی رفسنجانی درباره شورای نگهبان صحت نداشته و تکذیب می‌شود.

این دفتر افزود: این گروه که از چهار سال بمباران تخریبی خود برای رویگردانی مردم از اصل اسلامی اعتدال نتیجه معکوس گرفته‌اند، با علم به پخش مستقیم مذاکرات مجلس از رادیو و تلویزیون، گویی دنبال فرصتی می‌گشتند تا پس از انتخاب دکتر روحانی با توهین و تهمت به شخصیت‌های محبوب جامعه، انتقام خود را از مردم بگیرند و تأسف بیشتر این است که برای انجام اقدام خلاف قانونی و اخلاق خود مقدس‌ترین نهاد جمهوری اسلامی را انتخاب کرده‌اند.

دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان ابراز امیدواری کرد هیئت رئیسه مجلس  امکان پاسخگویی و دفاع به افرادی که به ناحق به آنها تهمت و افتراء وارد شد، بدهد و نهادهای مسئول امنیتی و قضایی پیگیری کنند که اگر چنین شود محافل خاص برای القاء اختلاف بین بزرگان انقلاب اسلامی شناسایی و به مردم عزیز معرفی خواهند شد.

این اطلاعیه با امضاء محمد هاشمی رئیس دفتر و برادر آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شده و در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها