امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35206
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 135
«صالح مسلم»، رئیس حزب اتحاد دمکراتیک کردستان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تاکید کرد که ورود مبارزان کرد ...

«صالح مسلم»، رئیس حزب اتحاد دمکراتیک کردستان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تاکید کرد که ورود مبارزان کرد از خاک عراق به سوریه به بهانه دفاع از کردهای سوریه به ویژه پس از اظهارات اخیر بارزانی را مردود و غیر قابل قبول دانست و تاکید کرد که در مناطق کردنشین سوریه مبارزه به اندازه کافی هست که از خاک کشور خود و ممتلکاتش دفاع کند.

مسلم در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس گفت، این بدین معنا نیست که ما حمایت کردهای عراق را نپذیریم، به ویژه اگر این حمایت‌ها، حمایت لجستیکی و نظامی باشد و در این ارتباط اهالی کردنشین مناطق شمالی شرقی سوریه نیز با آن موافق باشند.

رئیس حزب اتحاد دمکراتیک کردستان سوریه درباره کشتارها و قتل عام‌هایی که گروه‌های مسلح به ویژه گروه «جبهه النصره» و دیگر گروه‌های سلفی جهادی علیه کردهای سوریه دست به آن زدند، گفت: بدون تردید در برابر این جنایت‌ها نمی‌توان سکوت کرد.

مسلم تاکید کرد که کمیته‌ها و نیروهای حمایت مردمی کرد از روستاهای خود علیه حملات و هجوم‌هایی جبهه النصره و دیگر گروه‌های مسلح دست به آن می‌زنند، حمایت و دفاع خواهند کرد.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها