امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35219
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 41
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تمدید ...

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تمدید مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور 92، گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون سراسری سال 92 قرار بود امروز به پایان برسد اما با توجه به درخواست داوطلبان این مهلت تا پنج‌شنبه 24 مردادماه تمدید شد.
به گفته وی داوطلبان می‌توانند پس از دریافت دفترچه راهنما و مطالعه آن نسبت به انتخاب حداکثر 150 کدرشته محل از میان کدرشته محل‌های مورد علاقه خود از گروه‌های آزمایشی مجاز به ترتیب تقدم علاقه اقدام کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: نظر به اینکه هر داوطلب باید رشته دانشگاهی خود را بر اساس علایق، توانمندی‌ها، شرایط اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و همچنین خصوصیات خلقی، روانی و ویژگی‌های شخصیتی خود انتخاب کند لذا در این رابطه سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه نرم‌افزار راهنمای انتخاب رشته اقدام کرده است.
به گفته وی، نرم‌افزار راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی با استفاده از اطلاعات علمی داوطلبان در آزمون سراسری سال 92 و اطلاعات کدرشته محل‌های سال 91 داوطلبان مشابه و با رعایت نهایی ضوابط و شرایط رشته‌هایی که شانس قبولی در آنها بیشتر است اقدام به انتخاب رشته می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار