امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35230
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۴
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی گروه فرهنگی هنری «حیات برتر» اعلام کرد پایگاه تخصصی «حجاب برتر» در آستانه روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی گروه فرهنگی هنری «حیات برتر» اعلام کرد پایگاه تخصصی «حجاب برتر» در آستانه روز مقاومت اسلامی فعالیت خود را آغاز کرده است.

بنابر این گزارش این پایگاه که با هدف حمایت از فعالان فرهنگی در موضوع حجاب ایجاد شده، بستری مناسب برای انتشار مطالب وبلاگ‌نویسان و دیگر فعالان فرهنگی را فراهم کرده است.

علاوه بر این امکانات و دسترسی آسان، دیگر ویژگی ممتاز این پایگاه انتشار مطالب برگزیده با موضوع حجاب با نام وبلاگ منتشر کننده و رده‌بندی بهترین وبلاگ‌ها و مطالب در زمان‌بندی‌های متفاوت است.

بتنابر اعلام روابط عمومی «حیات برتر»، در راستای حمایت هر چه بیشتر از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، امکانات بیشتری در آینده نزدیک در قالب پایگاه‌های اینترنتی دیگر آغاز به کار خواهد نمود.

این مرکز در راستای این اهداف، از دانشجویان، اندیشمندان، محققین و فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری «افسران جنگ نرم» نامیده شدند دعوت به عمل آورده تا 1. با نقد و ارزیابی عملکرد این پایگاه با ارائه پیشنهادات و نظرات خود، این مرکز را در اصلاح و پیشرفت آن یاری نمایید و 2. تالیفات ادبی و آثار هنری خود در قالب‌های صوتی و تصویری و چند رسانه‌ای با محوریت حجاب و موضوعات مرتبط با آن را در این پایگاه ثبت نموده و یا به نشانی info@hayatebartar.com ارسال نمایید

برپایه این گزارش، این پایگاه که در طول یک سال گذشته به صورت آزمایشی در دسترس مخاطبین قرار داشته، هم‌اکنون با طراحی و امکانات جدید در آدرس www.hayatebartar.com در دسترس است.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها