امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35246
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 53
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از آغاز اولین جشنواره فصلی مطبوعات استانی در استان مرکزی خبر داد و گفت: استان مرکزی به عنوان نخستین ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از آغاز اولین جشنواره فصلی مطبوعات استانی در استان مرکزی خبر داد و گفت: استان مرکزی به عنوان نخستین استانی است که جشنواره فصلی مطبوعات برای اولین بار در آن برگزار می‌شود.

مدیر سرای روزنامه‌نگاران افزود: هم اکنون روز گذشته به این استان اعلام شده است و با این تفاسیر طی روزهای آینده و به دنبال فراهم‌سازی مقدمات لازم، اختتامیه نخستین جشنواره فصلی مطبوعات در این استان در اوایل هفته آتی برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: این جشنواره 16 برگزیده داشته است که داوران آنها را در مرحله نهایی برگزیده کرده‌اند.

امرایی یادآور شد: هم‌اکنون آثار استان‌های قزوین، خوزستان و کردستان در حال بررسی است که نتایج آن طی چند روز آینده توسط داوران اعلام می‌شود؛ به همین ترتیب جشنواره فصلی مطبوعات استانی نیز در آینده نه چندان دور در استان‌های یاد شده برگزار می‌شود.

مدیرسرای روزنامه‌نگاران بیان داشت: این برنامه‌ها با هدف تشویق و ترغیب نشریات محلی در مسیر توسعه محتوایی پیش‌بینی شده است.

امرایی با اعلام اینکه در جشنواره فصلی استانی در 6 بخش برگزار می‌شود، یادآور شد: در هر بخش سه اثر برگزیده می‌شود.

وی در ادامه از برگزاری جشنواره جشنواره‌های  خبر داد و خاطرنشان کرد: این جشنواره مربوط به آثار برتر در طول سال جشنواره فصلی مطبوعات می شود.

مدیرسرای روزنامه نگاران خاطرنشان کرد: این جشنواره برای اولین بار در کشور برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها