امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35254
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 87
طهورا نوروزی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مشکل ما در مدیریت فرهنگی حوزه عفاف و حجاب این است که بیشتر بر روی علت‌های مستقیم کار شده است و ...

طهورا نوروزی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مشکل ما در مدیریت فرهنگی حوزه عفاف و حجاب این است که بیشتر بر روی علت‌های مستقیم کار شده است و تمام توجه ما بر روی آن مسائل بوده است در حالیکه ما بیشترین ضربه را از مدیریت مسائل فرهنگی می‌خوریم.

نوروزی تصریح کرد: مدیریت کلان فرهنگی در کشور بیشتر بر اساس سلیقه مدیران است و این نگاه سلیقه‌ای باعث می‌شود که در انجام یک کار فرهنگی حد و مرزها با نگاه مدیر تعیین شود.

رئیس اداره عفاف و حجاب وزارت کشور افزود: در حوزه عفاف و حجاب مشکلی که وجود دارد این است که وقتی گزارش عملکرد داده می‌شود گزارش کارهای انجام شده است، در صورتیکه این سیستم ارزیابی برای عملکرد مدیران متفاوت است و باید میزان اثربخشی فعالیت‌ها مورد بررسی قرار گیرد و مدیری موفق است که در سطح جامعه بروز عملکرد او کاملا مشخص باشد.

نوروزی ادامه داد: متولی اصلی عفاف و حجاب در حوزه ترویجی وزارت کشور است که باید هماهنگی دستگاه‌ها و نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها را انجام دهد.

وی افزود: در این زمینه ماده 427 به دستگاه‌ها ابلاغ شد اما کارهایی وجود دارد که وزارت کشور تنها ناظر بر انجام آنها است و مکمل این نگاه، نگاه شورای عالی انقلاب فرهنگی است که در واقع محتوای عفاف و حجاب را باید به دستگاه‌های متولی این موضوع تزریق کند و چون تنها نظارت بر ماده 427 بر عهده وزارت کشور است و محتوای آن باید توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی برنامه ریزی شود.

رئیس اداره عفاف و حجاب وزارت کشور ادامه داد: مسئول ریز کردن سیاست‌های اجرایی کلان برای بسته‌های اجرایی شورای عالی انقلاب فرهنگی است و مدیریت کلان موضوع عفاف و حجاب قطعاً بر عهده شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار