امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35267
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 64
محمدابراهیم محبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه گفت: به عنوان وکیل مردم قطعا به افرادی که در فتنه 88 نقش داشته‌اند رای اعتماد ...

محمدابراهیم محبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه گفت: به عنوان وکیل مردم قطعا به افرادی که در فتنه 88 نقش داشته‌اند رای اعتماد نمی‌دهیم.

وی اظهار داشت: در مقابل دینی که شهدا به گردن ما دارند به حرمت شهدا، اجازه نمی‌دهیم افراد مرتبط با فتنه قد علم کنند.

محبی عنوان کرد: نمایندگان پس از شنیدن دفاعیات، همه موضوعات را به دقت بررسی می‌کنند و مطالبات مردم را در نظر می‌گیرند و مطالبه جدی مردم توجه به خط قرمزهاست که یکی از آنها فتنه 88 است.

نماینده مردم سنقر و کلیایی گفت: به نظرم 8 نفر از وزرا دارای حواشی جدی هستند و احتمالا 3 نفر از آنان رای اعتماد نمی‌گیرند، همچنین وزرایی که رای اعتماد می‌گیرند اگر کارشان را درست انجام ندهند با استفاده از ابزار قانونی استیضاح می‌شوند.

محبی تاکید کرد: تمام نمایندگان استان کرمانشاه با هم اتفاق نظر دارند‌ و تا الان در انتخابات وزرا اختلافاتی وجود نداشته است و هر 8 نماینده با وزیر پیشنهادی نفت موافقند.

وی بابیان اینکه سوابق وزیر کشور، سوابق خوب و قابل دفاعی است، افزود: وزیر کشور، یکی از وزرایی است که بالاترین رای اعتماد را می‌گیرد.

محبی تصریح کرد: کسانی که در فتنه نقش داشته‌اند، باید زمانی که مقام معظم رهبری فرصت دادند به کار خود ادامه نمی‌دادند. نظام  ما ادامه دهنده راه انبیا و معصومین است و این نظام اگر بدون ولایت فقیه باشد دوام نمی‌آورد ومردم نمی‌گذارند افرادی که از کلام ولی فقیه اطاعت نکردند، در مسند وزارت بنشینند.

وی در پایان بیان داشت: من به مجلس بسیار امید دارم و مجلس بنا دارد با دولت تعامل خوبی داشته باشد.

انتهای پیام/2700/ط40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها