امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3531
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۹
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،دومین جشنواره ملی تسنیم - آثار قرآنی - توسط ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،دومین جشنواره ملی تسنیم - آثار قرآنی - توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار می شود.
 اهداف جشنواره

 در بخش اهداف جشنواره آمده است: تشویق جامعه هنری کشور و ترغیب هنرمندان برای پرداختن به موضوعات مرتبط با قرآن کریم واستفاده از ظرفیت هنر  برای ثبت و انتقال نقش قرآن در جوامع اسلامی وایجاد زمینه مناسب برای رقابت سازنده در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی هنر فیلمسازی با محوریت قرآن و عترت اعلام شده است.
 موضوعات جشنواره

 سبک زندگی قرآنی، آموزه‌های اخلاقی مبتنی بر قرآن و عترت، قصص قرآن، انسان از منظر قرآن، قرآن کتاب بیداری، ایثار و شهادت در قرآن و معارف اهل بیت، سیمای پیامبر اسلام (ص) در قرآن، نیکی به پدر و مادر و صله رحم، نماز و واجبات الهی، آثار و برکات نیکی در زندگی مردم، کسب روزی حلال و معاملات اسلامی از دیدگاه قرآن و عترت، انفاق در قرآن، جهاد از دیدگاه قرآن، پوشش و عفاف از منظر قرآن و عترت.
 بخش‌های جشنواره

 جشنواره در سه بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس برگزار می شود.

 بخش فیلم کوتاه: درسه زیر مجموعه مسابقه، خارج از مسابقه و نمایش ویژه خواهد بود.

 مسابقه:با موضوعات اعلام شده در بالا  دردو بخش آزاد و 110 ثانیه ای

دومین جشنواره ملی تسنیم به دبیری سید سعید سرابی مدیرکل فرهنک و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی در مشهد مقدس  از 22 تا 24 مرداد ماه برگزار می شود.

علاقه مندان تا پایان خرداد ماه فرصت دارند از طریق سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir اقدام نمایند.

انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها