امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35310
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 46
جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره‌ آتش‌سوزی ساختمان سه طبقه واقع در نبرد جنوبی خیابان آقاجان‌لو اظهار داشت: این حادثه در ساعت 2 ...

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره‌ آتش‌سوزی ساختمان سه طبقه واقع در نبرد جنوبی خیابان آقاجان‌لو اظهار داشت: این حادثه در ساعت 2 بامداد به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه نردبان الکترونیکی و خودروهای تنفسی به محل حادثه اعزام می‌شوند. زیر زمین ساختمان مسکونی به دلیل تغییر کاربری به یک کارگاه خیاطی تبدیل شده بود که مقدار زیادی مواد آتش‌زا در آنجا نگهداری می‌شد.

ملکی یادآور شد: به دلیل اتصال، کنتور برق دچار آتش‌سوزی می‌شود که به دو دستگاه موتور سیکلت سرایت می‌کند و باک بنزین موتورها منفجر می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: طی این انفجار آتش در حال سرایت به ساختمان‌های مجاور و کارگاه خیاطی بود که ماموران آتش‌نشان به دو گروه اطفاء حریق و ایمن‌سازی تقسیم می‌شوند.

ملکی گفت: یازده نفر از ساکنان که در محاصره دود گرفتار شده بودند از جمله دو پسر 6 ساله، سه مرد و شش زن به سلامت از ساختمان خارج و به اورژانس تحویل می‌دهند.

وی گفت: متاسفانه یک نفر از آتش‌نشانان به دلیل کمبود تنفس به مراکز درمانی منتقل می‌شود و دود ناشی از آتش‌سوزی نیز از ساختمان خارج و ایمن‌سازی می‌شود.

ملکی توصیه کرد: ساختمان‌های مسکونی که تغییر کاربری انجام ندهند چراکه باعث ناایمن شدن محل می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها