امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35323
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 119
پرویز فارسیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به استقبال و درخواست های مکرر مدیران و هنرجویان آموزشگاه‌های ...

پرویز فارسیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به استقبال و درخواست های مکرر مدیران و هنرجویان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی  قرار است دومین دوره این جشنواره در آینده‌ای نزدیک برگزار شود.

وی افزود:اولین جلسه شورای سیاستگذاری این دومین جشنواره هنرجویان آموزشگاههای آزاد سینمایی کشور با هدف ارتقاء کیفیت آموزش در آموزشگاه های سینمایی کشور و ایجاد رقابت سالم بین هنرجویان در محیطی سالم برگزار شد که به زودی مراحل اداری و عملیاتی آغاز خواهد شد و زمان برگزاری جشنواره نیز در جلسات بعدی شورای سیاستگذاری مشخص می‌شود.

مدیرکل مطالعات و توسعه دانش‌ و مهارت‌های سینمایی با اشاره به اقدامات انجام شده برای برخورد با آموزشگاه‌های فاقد مجوز گفت: از مهمترین وظایف اداره کل مطالعات و توسعه دانش ومهارت‌های سینمایی ساماندهی و ارتقاء کمی و کیفی آموزشگاه های آزاد سینمایی کشور است در همین راستا اقداماتی جهت بهبود ادامه روند فعالیتهای این آموزشگاه‌ها در حال انجام است و یکی از موضوعاتی که به ادامه روند فعالیت‌های این آموزشگاه ها لطمه می‌زند وجود آموزشگاه های غیر مجازی است که از هیچ نهاد رسمی از جمله سازمان سینمایی کشور مجوز فعالیت نداشته و به صورت غیر حرفه‌ای و غیر کارشناسی فعالیت می‌کنند.

وی تاکید کرد:در همین راستا ما در اداره کل مطالعات و توسعه دانش و مهارتهای سینمایی با همکاری حراست سازمان سینمایی کشور و نهادهای انتظامی و امنیتی کشور نسبت به شناسایی و پلمب مراکز آموزش سینمایی فاقد مجوز اقدام می‌کنیم و نسبت به این موضوع شدیدا برخورد خواهیم کرد.

فارسیجانی همچنین در خاتمه با اشاره به اینکه علاقه‌مندان برای سهولت علاقه‌مندان به فعالیت‌های سینمایی لیست آموزشگاه‌های آزاد سینمایی تهیه شده است تاکید کرد:برای سهولت دسترسی افراد علاقه‌مند به آموزش‌های سینمایی و پیشگیری از سواستفاده‌های آموزشگاه‌های غیرمجاز اسامی تمام آموزشگاه‌های دارای مجوز را در سایت این اداره کل اعلام کرده‌ایم و  از این پس علاقه‌مندان به فعالیت‌های سینمایی از جمله بازیگری، گریم و... ‌می‌توانند علاوه‌بر دسترسی به اسامی تمام آموزشگاه‌های دارای مجوز از سو استفاده‌های آموزشگاه‌های غیر مجاز پیشگیری کنند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار