امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35330
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات افق انتشار مجموعه‌ای 32 جلدی برای کودکان را در دست انتشار دارد که سعی می‌کند زبان فارسی را شیرین‌تر و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، انتشارات افق انتشار مجموعه‌ای 32 جلدی برای کودکان را در دست انتشار دارد که سعی می‌کند زبان فارسی را شیرین‌تر و راحت‌تر به کلاس اولی‌ها آموزش دهد.

این مجموعه که به همت شکوه قاسم‌نیا و عبدالرحمن صبارپور تدوین و نوشته شده است،‌ ابتدا فارسی آموز نام داشت که پس از آن نام این مجموعه 32 جلدی به «خودم می‌خوانم» تغییر یافت و دو نویسنده کتاب که سابقه سال‌ها فعالیت در آموزش و پرورش را دارند، در این مجموعه کتاب‌ها هم راستا با کتابهای درسی حروف الفبا را به کلاس اولی‌ها می‌آموزند که همراه با تصویر خوانی و متن است.
 


 انتشارات افق اعلام کرده است که این مجموعه از کتاب‌ها با کتاب‌های ناشران دیگر از این دست تفاوت بسیاری دارد و هم در متون و هم در تصویرگری مجموعه کامل و بی‌نظیری است.

به گفته مسولان این انتشارات، 15 جلد اول این کتاب‌ها تا 15 شهریور وارد بازار کتاب می‌شود و بقیه  این مجموعه در ماه آبان و پس از آموختن تعدادی از حروف در مدرسه توسط کلاس اولی‌ها، وارد بازار کتاب می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار